Oblicz składkę

Wybierz, które ubezpieczenie Cię interesuje i oblicz w wygodny sposób swoją korzystną składkę.

Ubezpieczenie
przyczepki lub motocykla
Obowiązkowe ubezpieczenie przyczepki/motocykla/motoroweru/ciagnika rolniczego ?
Oszczędzaj czas i pieniądze i zakup polisę samodzielnie w 5 minut bez zbędnych formalności.
W celu ubezpieczenia auta zapraszamy do kontaktu pod numerem 503 082 331 gdzie nasi specjaliści przygotują pełną ofertą sprawdzając wszystkie 30 Towarzystw z uwzględnieniem wszystkich możliwych zniżek
Assistance Ubezpieczenie Assistance jest dobrowolne i gwarantuje pomoc w razie zdarzenia ubezpieczeniowego. Pomoc na drodze podczas w nagłych sytuacjach. ochrona na terenie Polski i Europy.
Ubezpieczenie turystyczne Ubezpieczenie turystyczne to polisa, której zadaniem jest zabezpieczenie Państwa podczas wyjazdu na terenie RP lub za granicą . Odpowiednio dopasowane ubezpieczenie sprawi, że w sytuacji nagłej choroby albo wypadku podczas wyjazdu nie trzeba martwić się o wydatki na leczenie . Ubezpieczenie turystyczne to niewielki wydatek, który jednak w przypadku niespodziewanych sytuacji może uchronić podróżnego przed bardzo kosztownymi konsekwencjami. Warto też zaznaczyć że przygotowujemy oferty w TOWARZYSTWACH w których objęto sytuację epidemiologiczną dotyczącą wirusa covid-19.
Assistance w podróży Ubezpieczenie assistance w podróży można wykupić niezależnie od ubezpieczenia OC czy AC, nawet jeśli zostały kupione w innym Towarzystwie . W ramach assistance w podróży otrzymuje się szereg usług, które w sytuacji awaryjnej gwarantują pomoc w postaci holowania,zmiany opon dostarczenia paliwa czy zapewnienie auta zastępczego podobnej klasy.
NNW dla dzieci i młodzieży Szkoły często proponują rodzicom ubezpieczenie dla dzieci. Jest to jednak najczęściej zakres podstawowy. Często nie wiemy jak on wygląda, jak działa, a nawet w jaki sposób postępować w razie szkody. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wykupić, na własną rękę, ubezpieczenie prywatne działające ubezpieczenie w Polsce i za granicą Dlaczego? Dlatego, że wiemy, na co się decydujemy.
Ubezpieczenie roweru Ubezpieczenie roweru w obliczu rosnącej popularności tego środka transportu,temat warty uwagi. Rower jest nie tylko środkiem umożliwiającym rekreacyjne spędzanie wolnego czasu, ale także środek transportu w codziennej drodze do pracy lub do szkoły. Ubezpieczenie rowerzysty w zależności od zakresu zapewni Ci pomoc w następujących sytuacjach:
– twój rower został skradziony;
– ktoś przypadkowo lub celowo uszkodził twój rower;
– sprzęt został zniszczony w trakcie podróży;
– podczas jazdy na rowerze przypadkowo wyrządziłeś szkodę innej osobie (OC dla rowerzysty);
– uległeś nieszczęśliwemu wypadkowi podczas rowerowej przejażdżki i będziesz potrzebował hospitalizacji lub pilnej wizyty u lekarza specjalisty.