Fachrem – Fachowcy do rzeczy

Partnerzy / Dom i ogród, Remont i wykończenie

Fachrem jest prężnie rozwijającą się firmą, istotą naszej działalności są kompleksowe usługi w zakresie wykończeń wnętrz, remontów, dociepleń budynków. Firma zatrudnia profesjonalną, zgraną załogę z doświadczeniem i dysponuje profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu wykonujemy swoją pracę sprawnie i precyzyjnie.

Firma powstała w 2005 roku pod nazwą Budmex świadcząc swoje usługi w Polsce jak i poza jej granicami, w 2012 roku nazwa została zmieniona na Fachrem. Firma zatrudnia doświadzczoną i odpowiedzialną załogę, posiada również profesjonalny sprzęt, dzięki temu połączeniu jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności.

Dokładamy wszelkich starań, aby cały czas podnosić jakość swoich usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Możemy również pomóc w doborze i zakupie materiałów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta, oraz zapewnić ich transport na miejsce wykonywania prac.

Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą o klientach indywidualnych jak i zarówno o dużych przedsiębiorstwach.

Jeśli planujesz remont skontaktuj się z nami, przyjedziemy na miejsce, ocenimy zakres prac i przedstawimy wstępny kosztorys.

Informacje dodatkowe:

wykończenia wnętrz
adaptacje poddaszy
docieplenia budynków