InnFlow Sp. z o.o.

Partnerzy / Biuro i firma, Cyfryzacja, IT

InnFlow podbija sektor małych i średnich przedsiębiorstw za pomocą elastycznego rozwiązania klasy enterprise management przystosowanego do specyfiki małych podmiotów działających na polskim rynku. Rozwiązanie to pozwoli wprowadzić nową jakość w polskich przedsiębiorstwach w płaszczyznach zarządzania procesami, obsługi kadrowo-płacowej, czy zarządzania finansowego.

Zapewniamy kompleksową obsługę naszych klientów. To dzięki pracy z Klientami o różnych potrzebach możemy zaoferować profesjonalną obsługę od momentu rozpoczęcia analizy, poprzez wdrożenie aż po utrzymanie systemu oferując stały rozwój i nadzór nad dostarczanym rozwiązaniem.

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań biznesowych dla klientów z różnych sektorów gospodarki. Analitycy naszej firmy to osoby legitymujące się wieloletnim stażem pracy na stanowiskach merytorycznych. Zbieraliśmy doświadczenie współpracując z Klientami w następujących obszarach: Kadry i Płace, Księgowość, Logistyka, Sprzedaż, Zakupy, Magazyny.

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje że najważniejsza jest współpraca obydwu stron, aby uzyskać pożądaną jakość. Oferujemy sprawdzone narzędzia dzięki którym współpraca z nami jest przejrzysta, uczciwa i pozwala uzyskiwać najlepsze efekty.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną gamą oferowanych usług i rozwiązań wraz z ich opisem.

Informacje dodatkowe:

Systemy zarządzania relacjami i zasobami firmy
Elektroniczny obieg dokumentów
Optymalizacja procesów biznesowych
Konsulting IT