IPbud – Inteligentne domy

Partnerzy / Budowa domów, Dom i ogród

Firma IPbud specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów inteligentnego domu. Nasze doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu systemów inteligentnego domu pozwoliły nam na ukształtowanie najbardziej przystępnego podejścia do tematu automatyki domowej, dzięki czemu nasze działania mają kilka bardzo ważnych cech:

Ograniczamy koszta
Wdrażamy te funkcje, których budynek i oczekiwania klienta faktycznie wymagają. Unikamy tworzenia przerośniętych i niezrozumiałych dla użytkownika systemów. Jednocześnie nie rezygnujemy z cech, których nie widać na pierwszy rzut oka finalnie poprawiających komfort użytkowania lub obniżą koszta eksploatacji obiektu.

Nie komplikujemy tego co powinno być proste
Systemy zaprojektowane przez nas wymagają jedynie koniecznego minimum od użytkownika. Tworzymy oprogramowanie, które bez nadzoru będzie opiekowało się domem całymi latami, tylko w najważniejszych kwestiach użytkownik zostanie poproszony o interakcję. Sami używamy systemu inteligentnego domu na co dzień dlatego wiemy, że podstawową cechą systemu powinna być łatwość jego obsługi i przyjemność z mieszkania w takim budynku.

Zawsze na czasie
Bierzemy udział w corocznych targach poświęconych systemom automatyki domowej, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi. We współpracy z producentami automatyki czasem sami dokładamy cegiełkę do rozwoju systemów inteligentnego domu.

Gwarancja
Udzielamy wydłużonej gwarancji na okablowanie strukturalne naszych instalacji oraz przewidzieliśmy pakiety gwarancji rozszerzonych dla najbardziej wymagających klientów. Na zgłoszenia reagujemy bezzwłocznie, ale przede wszystkim zawodność systemów na których opieramy nasze projekty jest minimalna.

Informacje dodatkowe:

integracja monitoringu z systemem alarmowym
sterowanie oświetleniem i zasilaniem
sterowanie klimatyzacją i ogrzewaniem
profesjonalne systemy audio
sieci LAN/WLAN i bezpieczeństwo danych