P.T.-B. “TRAKT” Sławomir Szast

Partnerzy / Brukarz, Budowa domów, Dom i ogród

P.T.-B. “TRAKT” Sławomir Szast powstało w roku 1993 w Lublinie. Naszą specjalnością są prace związane z aranżacją otoczenia budynków z kostki brukowej i nie tylko, mianowicie:

Projektowanie i kompleksowe wykonawstwo:

-roboty brukarskie (układanie kostki brukowej, kostka brukowa, tarasy z płyt betonowych, układanie wjazdów z kostki brukowej, układanie alejek z kostki brukowej, układanie parkingów z kostki brukowej, układanie chodników z kostki brukowej, podbudowy betonowe zwykłe i zbrojone itp.)

*kostka brukowa

*kamień naturalny

-ogrodzenia (obsadzanie słupków, naciągnięcie siatki, instalacja paneli 3D)

-kształtowanie krajobrazu (niwelacja terenu, roboty ziemne)

-zagospodarowanie terenów zielonych (trawniki, rabaty, pergole, sadzawki, oczka wodne)

-architektura ogrodowa (altanki)

Prace te prowadzimy kompleksowo, od fazy projektowania nawierzchni z kostki brukowej i doradztwa po wykonawstwo “pod klucz”. W okresie dotychczasowej działalności zgromadziliśmy wiele doświadczeń w zakresie wykonawstwa wyżej wymienionych robót. Naszym bardzo dużym kapitałem jest stała i fachowa załoga. Dysponujemy niezbędnym sprzętem renomowanych producentów o parametrach technicznych, zapewniających wysoką jakość i szybkie tempo prowadzonych robót. Zlecenia realizujemy wykorzystując materiały renomowanych firm (Libet, Jadar, Bruk-Bet, Polbruk), które objęte są długoletnią gwarancją. Wszystkie te czynniki wpływają na zadowolenie klientów i dobrą opinię o naszej firmie, czego świadectwem są liczne rekomendacje.

Ponad 27 lat doświadczenia w branży brukarskiej zobowiązuje. Firma posiada niezbędne zaplecze kadrowo-techniczne do realizacji powierzonych prac w terminie przy zachowaniu reżimu technologicznego.

Stała i fachowa załoga.

Nasi Pracownicy to nasz atut. Wiele lat wspólnej pracy owocuje dobrą atmosferą w brygadach i niesłabnącym zapałem do wykonywania powierzonych im zadań. Jesteśmy dumni, że możemy pracować z takimi ludźmi.

Własna baza sprzętowo-materiałowa.

Realizujemy prace przy maksymalnym wykorzystaniu mechanizacji procesów. Posiadamy sprawdzony sprzęt takich marek jak BOBCAT, JAZON, STIHL, BOSCH, HILTI, FORD, HPI, WACKER, BELLE, PROJECT, HONDA, NIVEL SYSTEM.

Niezawodni kontrahenci.

Współpracujemy tylko z najlepszymi kontrahentami z branży budowlanej. Dobre relacje z naszymi Dostawcami zapewniają nam terminowe zaopatrzenie naszych budów w materiały spełniające najwyższe obowiązujące normy.

Informacje dodatkowe:

roboty brukarskie
ogrodzenia
kształtowanie krajobrazu
zagospodarowanie terenów zielonych
architektura ogrodowa