Rob-Bruk – Grzegorz Kucia

Partnerzy / Brukarz

Firma Rob-Bruk, mieszcząca się w Lublinie, i działająca w obrębie tegoż miasta i okolic, jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą, zajmująca się przede wszystkim układaniem kostki brukowej, z materiałów własnych lub nam powierzonych.

Układaniem kostki brukowej zajmujemy się już pięć lat. Jednak dzięki naszej fachowości oraz rzetelności, zdobyliśmy już uznanie wśród wielu Klientów, którzy chętnie polecają nas swoim znajomym i bliskim.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i większych oraz mniejszych przedsiębiorstw. Niezależnie jednak od wielkości zlecenia, do każdego z naszych Zleceniodawców podchodzimy indywidualnie, dążąc do jednego celu – zadowolenia Klienta. Dokładamy bowiem wszelkich starań, aby cały czas podnosić jakość naszych usług związanych z układaniem kostki brukowej czy pracami ziemnymi. Tak by tym samym spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Swoje usługi świadczymy na terenie Lublina oraz miejscowości ościennych.

Informacje dodatkowe:

Zróżnicowane wzornictwo
Podjazdy pod garaże
Place, parkingi i posesje prywatne