Zdrowy sen

Partnerzy / Dom i ogród, Poduszki, Pościel

Nasze produkty tworzymy z pasją i wkładamy w to całe serce
Jesteśmy producentem poduszek. Wszystkie nasze produkty są szyte na bieżąco co gwarantuje świeżość. Do produkcji wykorzystujemy tylko produkty najwyższej jakości. Jako wkładów używamy ekologicznej łuski gryki, która pochodzi z polskich pól z terenu Lubelszczyzny tylko od sprawdzonych rolników, a także ziaren gorczycy, siemienia lnianego, pestek wiśni oraz różnego rodzaju ziół tj. lawenda i rumianek wykorzystując ich naturalne właściwości zdrowotne i relaksacyjne.


Nasze poduszki zaprojektowane są tak aby można było samemu bez problemu regulować grubość poduszki. Posiadają bawełniany wsyp zapinany na suwak oraz bawełnianą poszewkę, również zapinaną na suwak (wzór do wyboru). Oprócz zasadniczego wypełnienia łuską gryki tworzymy również poduszki z dodatkiem ziół o kojącym lub odświeżającym działaniu.

W ofercie znajdziejsz także termofory z naturalnych pestek wiśni. Każda z roślin wykorzystywana do wypełnień ma charakterystyczne działanie prozdrowotne. Poduszki z naturalnym wypenieniem jak żadne inne dopasowują się idealnie do kształtu głowy i karku.
Pościel z naturalnym wypełnienie znajduje zastosowanie w medycynie naturalnej. Łuska jest antyalergiczna i antybakteryjna, dzięki czemu idealnie nadaje się dla alergików i osób z obniżoną odpornością.

Informacje dodatkowe:

Ręczna robota
Naturalne wypełnienie
Poduszki antyalergiczne
Termofory