Przemex – doczyszczanie

Partnerzy / Biuro i firma, Sprzątanie

Jesteśmy lubelską firmą zajmującą szeroko rozumianymi systemami utrzymania higieny w budynkach, jak również na terenach zielonych. Działamy na rynku od 10 lat, w 15 miastach oraz w 5 województwach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zaczynaliśmy od usług specjalistycznych, takich jak maszynowe pranie wykładzin, zabezpieczanie posadzek oraz doczyszczanie po budowie. Z czasem zaczęliśmy świadczyć usługi ciągłego utrzymania czystości w nieruchomościach, jak i na terenach do nich przylegających.

Nasi klienci doceniają współpracę z nami, ponieważ na ich życzenie jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdą usługę związaną z nieruchomością. Zapewniamy artykuły higieniczne, wyposażenie łazienek oraz innych pomieszczeń w budynkach. W rodzimym mieście naszej firmy na stałe świadczymy usługi dezynfekcji w Centrum Dystrybucyjnym Stokrotka oraz dbamy o utrzymanie czystości w Zarządzie Dróg i Mostów w Lublinie.

Działamy na rynku od 10 lat, rozpoczynaliśmy od świadczenia specjalistycznych usług takich jak maszynowe pranie wykładzin, zabezpieczanie posadzek oraz specjalistyczne doczyszczanie po budowie.Po zyskaniu w oczach klientów zaczęliśmy świadczyć usługi ciągłego utrzymania czystości w nieruchomościach, jak i na terenach do nich przylegających. Zdobyte doświadczenie przekłada się na jakość oraz kompleksowość naszych usług.

Informacje dodatkowe:

Sprzątanie biur, galerii, hal prodykcyjnych i budynków publicznych
Doczyszczanie powierzchni wodoodpornych
Dezynfekcja pomieszczeń
Zabezpieczanie posadzek
Doczyszczanie pobudowlane